Poradenská a servisní činnost

Poradenská a projekční činost

Protože existuje řada technických řešení při zadání základních potřeb uživatele, začali jsme poskytovat také poradenskou a projekční podporu pro zákazníky, kteří od nás nechtějí konkrétní technické provedení, ale spíše obecnější návrh variant, jak je možné zadané požadavky řešit.

Rovněž poskytujeme odhady využitelnosti a morálního zastarání stávající instalované techniky, případně návrh cenově přijatelného přizpůsobení novým požadavkům doplněním jen části nového vybavení.

Základní rozdělení Stručný soupis, co obsahuje Orientační odhad ceny
Projekt malého rozsahu
Jedna místnost s plnohodnotným AV řešením (ozvučení, projekce, řídící systém, stmívání osvětlení, ...). Konferenční sál, multimediální učebna, ...
Technická zpráva, požadavky na stavební a silno / slabo proudou část, celkový návrh AV řešení včetně konkrétních komponentů, schémata zapojení AV techniky, rozvaděčů, celkový popis funkčnosti, výkresová dokumentace pro stavbu i montáž. 
Projekt může použít jakákoliv firma znalá problematiky AV instalací

od 25.000 Kč bez DPH
v případě realizace se cena projektu odečte od finálního AV řešení

Projekt velkého rozsahu
Budova či soubor místností s plnohodnotným AV řešením (ozvučení, projekce, řídící systém, stmívání osvětlení, ...)
Technická zpráva, požadavky na stavební a silno / slabo proudou část, celkový návrh AV řešení včetně konkrétních komponentů, schémata zapojení AV techniky, rozvaděčů, celkový popis funkčnosti, výkresová dokumentace pro stavbu i montáž. Stavební dozor nad přípravou pro AV techniku, ...
V tomto případě je již rozsah projektu určen smlouvou.
dle dohody
Konzultace Odborné poradenství či konzultace se zaměřením na komplexní AV řešení

1.500 Kč bez DPH
za každou započatou hodinu

Odhad stavu techniky Odhadnutí reálné ceny a použitelnosti z pohledu morálního zastarávání pro oblast AV techniky dle dohody
Poznámka: poradenská činnost pro naše stálé obchodní partnery a zákazníky je samozřejmě bezplatná.

Servisní činnost

Naši vyškolení technici zajišťují servisní a údržbové záležitosti nejen ohledně čištění či oprav data/video projektorů, ale také opravy nebo diagnostiku závad či poruch v případě velkých audiovizuálních instalací.

Naše servisní zázemí umožňuje, pokud to výrobce dané značky dovolí, realizaci drobných oprav přímo u nás, bez potřeby výrobek někam odesílat.

Co tedy, mimo běžných instalací, nabízíme?

  • Diagnostiku závad výrobků všech značek, které prodáváme
  • Běžné čištění data/video projektorů
  • Náročnější čištění projektorů používaných v zaprášeném nebo zakouřeném prostředí, kdy je projektor nutné celý rozebrat a vyčistit i jednotlivé optické prvky (pouze DLP projektory)
  • Výměny lamp data/video projektorů
  • Výrobu kabelů VGA a s-video přímo na zakázku v metráži. Pro VGA ve dvou třídách kabelů, základní do cca 40 metrů, střední pak až do 75 metrů pro běžný XGA signál bez potřeby zesílení. Nejedná se o pinově plně osazené VGA kabely.
  • Diagnostiku vadných signálových kabelů ...
Činnost Stručný soupis, co obsahuje Orientační odhad ceny
Servisní práce standardní Opravy projektorů, čištění projektorů v domluveném rozsahu, veškerá servisní činnost dále nespecifikovaná.
Servisní smlouvou může být určeno jinak. 
990 Kč bez DPH
za každou započatou hodinu 
Servisní práce na komplexním AV řešení mimo záruky Servisní práce v rámci oprav či změn v komplexních AV řešeních, které jsou již mimo záruční dobu. Pokud není individuálně domluveno jinak. 1.500 Kč bez DPH
za každou započatou hodinu
Doprava Praha Jednorázová částka za servisní zásah 400 Kč bez DPH
Doprava ostatní Částka za kilometr 10 Kč bez DPH
Poznámka: při dlouhodobé spolupráci určujeme výše uvedené ceny vzájemnou dohodou, v rámci instalovaných komplexních AV řešení je po základní rozběhovou dobu během seznamování uživatelů s funkčností instalovaných zařízení poskytována podpora bezplatně.

Někdy přicházejí uživatelé poněkud ... pozdě

V těchto případech od nás nečekejte zázraky, s autem také do servisu nejezdíte, až když se zadře motor. Někdy je prostě pozdě a projektor nesvítí málo, protože je špatný, ale protože uživatel zanedbal uživatelský servis. A věřte nám, že vyčištění vzduchových filtrů, což je jediná potřebná činnost u data/video projektoru, není nic náročného. Navíc ji popisuje každý manuál.

Čočka

Tuto roztavenou čočku v optickém bloku projektoru naši technici opravdu neopraví ...

Vzduchový filtr

Vzduchový filtr projektoru ze zakouřeného prostředí, jak dokonale projektor chladil?

Filtr

Světelný integrátor z projektoru, který fungoval dva roky bez jakéhokoliv vyčištění vzduchových filtrů ...