O společnosti

IMAGE CZ s.r.o. - "Máme to v oku" již více než 20 let

Firma IMAGE CZ s.r.o. vznikla v roce 1999 jako firma zabývající se především dovozem a distribucí data-video projektorů, projekčních pláten a dalšího příslušenství pro prezentace. Firma od samého počátku zaměstnávala spolupracovníky s dlouholetou praxí v oboru. Postupem doby se nabídka rozšiřovala nejen o další produkty, ale zejména o služby spojené s komplexními instalacemi a odborným poradenství v oblasti systémové integrace audiovizuálních technologií.

Za léta existence se firma vyprofilovala na špičku ve svém oboru především ve dvou oblastech. Jde jednak o distribuci komponentů audiovizuální techniky přes silnou partnerskou síť, kde k základním kamenům portfolia patří distribuční kontrakty pro projektory a displeje NEC, řídící systémy CUE, projekční plátna DA-LITE, signálové komponenty a kabely Kramer Electronics, interaktivní tabule Hitachi, dotykové displeje Focus Touch a další.

Široké portfolio produktů a stabilní profesionální tým odborníků jsou pak základem pro dodávky audiovizuálních řešení a instalací nejrůznějšího rozsahu – od malých učeben po kongresová centra, od jednoho projektoru po systém velkoplošných obrazovek. Provádíme rovněž instalace na výstavách a veletrzích a toto pronajímáme dle potřeb zákazníků. 

IMAGE CZ, s.r.o. dnes funguje jako systémová firma, která umí poradit při výběru projekčního zařízení, případně navrhnout ucelené řešení zahrnující nejen projekci obrazu, ale ve spojení s kvalitním řídícím systémem také ozvučení, řízení světel, žaluzií, klimatizace a dalších běžně používaných komponent. Naše specializace má jednu podstatnou výhodu. Nepotřebujeme řadu externích dodavatelů ani techniků, komplexní instalace řešíme vlastními silami. Jednou z našich specializací jsou zakázková řešení nestandardních požadavků.

Pracujeme také na vývoji nových velkoplošných projekčních zařízení, určených pro 3D holografickou projekci. Rovněž zajišťujeme dodávky výukových projekčních trenažérů s širokou možností využití v různých oblastech lidské činnosti.

Bezproblémový chod našich instalací a ostatního technického vybavení zajišťují naši školení servisní technici v Praze, Brně a ve Zlíně.

Kvalitu práce potvrzuje kromě všech spokojených zákazníků i certifikát ČSN EN ISO 9001:2001 v oblasti obchodní a servisní činnosti s projekční technikou.

Profil společnosti IMAGE CZ k tisku (.pdf)