Kontakty

Fakturační údaje

IMAGE CZ s.r.o., Filmová 174, 760 01 Zlín
IČO: 25572491, DIČ: CZ25572491

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 34736

Provozovna Zlín

IMAGE CZ s.r.o.
Štefánikova 3072

760 01 Zlín

 +420 577 103 995

zlin@imagecz.cz

Josef Zapletal
Finanční ředitel - jednatel
jzapletal@imagecz.cz

Ing. Lucie Juřičková
Ekonomika, logistika
ljurickova@imagecz.cz

Ing. Jaroslav Baleja
Sales consultant
jbaleja@imagecz.cz 

Jan Gryc
Technika, servis, instalace
jgryc@imagecz.cz 

Ing. Antonín Benko
Project managing
abenko@imagecz.cz

Miroslav Smyčka
Project managing
msmycka@imagecz.cz

Radek Boška
Technika, servis, instalace
rboska@imagecz.cz

 

Provozovna Brno

IMAGE CZ s.r.o., Martínkova 3, 602 00 Brno
brno@imagecz.cz

BcA. Pavel Jeřábek
Komplexní AV řešení, CHIEF
pjerabek@imagecz.cz

Provozovna Kladno

IMAGE CZ s.r.o.
Huťská 1557
272 01 Kladno

+420 233 321 811

kladno@imagecz.cz

Jiří Chlachula
Projektový a obchodní manažer
jchlachula@imagecz.cz

Ivana Vondrová
Logistika
ivanavondrova@imagecz.cz

Aleš Krenk
Technika, servis, instalace
akrenk@imagecz.cz

Tomáš Macháček
Technika, servis, instalace
tmachacek@imagecz.cz

Napište nám

Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Kontrola: Napište aktuální rok.