Kontakty

Fakturační údaje

IMAGE CZ s.r.o., Filmová 174, 760 01 Zlín
IČO: 25572491, DIČ: CZ25572491

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 34736

Pobočka Praha

IMAGE CZ s.r.o.
Obchodní 2829/1
193 00 Praha 9 - Horní Počernice


+420 233 321 811
praha@imagecz.cz 

Ing. Jan Habětín
Obchodní ředitel
jhabetin@imagecz.cz

Ing. Tomáš Tureček, Ph.D.
Project Manager
tturecek@imagecz.cz 

Aleš Krenk
Technika, servis, instalace
akrenk@imagecz.cz

Jana Kahabková
Asistentka
jkahabkova@imagecz.cz 

Pobočka Zlín

IMAGE CZ s.r.o.
Filmová 174
761 79 Zlín

 +420 577 103 995

zlin@imagecz.cz

Josef Zapletal
Finanční ředitel - jednatel
jzapletal@imagecz.cz

Ing. Petra Zapletalová
Projekční plochy DA-LITE
pzapletalova@imagecz.cz

Ing. Jaroslav Baleja
Sales consultant
jbaleja@imagecz.cz 

Jan Gryc
Technika, servis, instalace
jgryc@imagecz.cz 

Pobočka Brno

IMAGE CZ s.r.o., Křižíkova 2987/70b, 612 00 Brno
brno@imagecz.cz

BcA. Pavel Jeřábek
Komplexní AV řešení, CHIEF
pjerabek@imagecz.cz

Pobočka Kladno

IMAGE CZ s.r.o.
Huťská 1557, 272 01 Kladno

kladno@imagecz.cz

Jiří Chlachula
Projektový a obchodní manažer

jchlachula@imagecz.cz

Tomáš Macháček
Technika, servis, instalace

tmachacek@imagecz.cz

Napište nám

Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Opište kód: captcha