Systém VIA Campus firmy KRAMER získal ocenění na výstavě Infocomm 2016

KRAMER získal na výstavě Infocomm 2016 v americkém Orlandu ocenění za nejinovativnější produkt pro prezentaci a spolupráci.

Systém VIA Campus nabízí unikátní řešení snadné bezdrátové konektivity, jednoduchou možnost prezentací a komplexní sadu uživatelsky přívětivých funkcí pro vzájemné sdílení obsahu.

"Ať už je to posilování týmové spolupráce v reálném čase nebo vytváření více proaktivní učebních prostředí, VIA Campus poskytuje komplexní, uživatelsky přívětivé možnosti prezentací a sdílení funkcí pro jakékoliv mobilní zařízení" řekl Neta Lempert, viceprezident Digital Business Development - Kramer.
Z jakéhokoli notebooku nebo mobilního zařízení účastníků schůzky, studenti či učitelé mohou zobrazit plochu na hlavní displej, upravovat dokumenty společně v reálném čase, sdílet soubory libovolné velikosti a hlavní displej používat jako digitální tabuli.
VIA Campus umožňuje zrcadlení z libovolného počítače MacBook, Chromebooku a Android (5.0 nebo novější) a podporuje Apple AirPlay (pro zařízení se systémem iOS). Řešením dokáže ukázat až šest uživatelských obrazovek na jednom hlavním displeji nebo až 12 obrazovek na dvou displejích. VIA Campus má také e-dotazování a e-zkoušky, které pomůžou učitelům snadno a okamžitě změřit připravenost jejich žáků.
Pro zákazníky s více zařízeními VIA, Kramer nabízí VIA Site Management, softwarovou aplikaci, která umožňuje IT správcům snadno prohlížet a spravovat všechna zařízení v jedné síti.

Více informací o produktech VIA : www.true-collaboration.com