SAMSUNG začal nabízet FRAME od YVES BÉHAR

"Poslední dobou jsou naše domovy či byty čím dál menší. A pokud je televize vypnutá, hyzdí stěnu velký černý prostor, který není nikterak využitý", říká Yves Béhar. Známý švýcarský designér pokračuje ve spolupráci se společností Samsung.

Produkt The Frame je navržen tak, aby co nejvíce splynul s vybavením vašeho pokoje. Jedná se o tenký televizor s Ultra HD rozlišením. Umístit jej můžete téměř kdekoliv, a to i díky řešení Invisible Connection (jeden jediný signálový kabel, místo klubka, v dnešní době už naprosto zbytečných drátů) a také No-Gap uchycení na stěnu.

Magnetické dýhové rámy lze velmi snadno připevnit tak, aby televizor co nejlépe zapadl do prostředí vašeho pokoje. To ale zdaleka není vše. Stačí jen vypnout obrazovku a začnou se dít kouzla. Televizor se totiž přepne to režimu "Art Mode" a na obrazovce se začne prolínat kolekce 100 uměleckých děl. V této chvíli máte doma svou vlastní galerii.

Samsung The Frame

Slovo "kurátor" může v dnešní době na některé lidi působit nemile, ale společnost Samsung toto označení ve spojitosti s The Frame konzultovala s nezávislým expertem na umění Elise Van Middelem, který se může pyšnit řadou ocenění a vítězství v prestižních soutěžích po celém světě. "Nabídka od společnosti Samsung mě ihned padla do oka, protože díky této spolupráci mohu demystifikovat současný pohled na výtvarné umění", ríká Elise, který věří, že "The Frame má obrovský potenciál ke změně vnímáni výtvarného umění." Díla jsou uspořádána do několika kategorií, od "akce" až po "architekturu" a objevují se přímo na obrazovce. Díky Ultra HD rozlišení je zobrazení výtvarných děl opravdu úžasné a velmi realistické.

Tento zbrusu nový nízko energetický display má vestavěné senzory a zrcadla, která monitorují světelné podmínky v místnosti a také pohyb osob. Na základě získaných dat si monitor uzpůsobí podsvícení displaye aby byl zážitek z obrazů maximálně realistický. A to v kteroukoliv denní i noční hodinu.

Zdroj: http://journal.seriftv.com/post/158739213074/samsung-launch-the-frame-by-yves-b%C3%A9har-in-our