Proč kupovat projektor u nás?

V poslední době jsou na internetu možnosti, jak levně koupit data/video projektor. Je ta koupě opravdu tak výhodná nebo není? Z pohledu financí určitě je, otázkou je, co bude dál.

Levný prodej na internetu zpravidla znamená dodání krabice, nic víc. Potřebujete poradit, chcete projektor nainstalovat pod strop? Nemůžete s projektorem vyladit domácí kino, máte rušený obraz a nic nepomáhá? Váš notebook protestuje, obraz má duchy a ještě přes něj běhá tmavší pruh? Nastal jiný banální problém? Bohužel, v tomto případě si musíte poradit sami, prodejce o produktu zpravidla nic neví a ani o nějakou technickou podporu nemá zájem. Pokud využijete jeho reklamační servis a projektor je v pořádku (problém byl jinde), ještě zaplatíte manipulační poplatek. To prosím není nějaké pomlouvání, je to daň za levnější koupi s kterou je nutné počítat. Nechtěli bychom naznačovat, že jsme nepostradatelní. To určitě ne. Pokud jste technicky zdatní nebo pracujete s technikou obecně, většinou si bez větších problémů poradíte.

Pokud tomu tak není, troufáme si říci, že naše služby jsou profesionální. To je dnešní velmi oblíbený termín a většina z nás ho chápe ve spojení „profesionální = drahé“. Což není až tak pravda, v banálních situacích můžeme poradit po telefonu, v těch složitějších poslat technika nebo poskytnout drobný instalační materiál. Nejde nám jen o okamžitý prodej, ale také o udržení si zákazníka a oboustrannou spokojenost, což obnáší právě tu pomoc spojenou s případným servisem.

Bohužel, právě tady může být kámen úrazu. Nechtějte naše služby zdarma, když jste právě ušetřili pár stokorun prostým nákupem krabice jinde.